• Ми готові зробити все необхідне, щоб підписати угоду про Асоціацію з ЄС — Азаров

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 січня 2013 року

Сьогодні прем’єр-міністр України Микола Азаров під час онлайн-конференції на своїй сторінці на Фейсбук розказав про те, що влада готова і буде робити все можливе для підписання Угоди про асоціацію з ЄС цього року.

«Програма на цей рік представляється дуже інтенсивною і такою, що вимагає координації зусиль багатьох міністерств та відомств. І тому всю роботу по цій координації буду проводити я як Прем’єр-міністр, тим самим піднімаючи рівень вирішення проблем на найвищий рівень, — розказав прем’єр про сьогоднішню нараду за участю міністрів та віце-прем’єрів. — Це показує нашу рішучість і готовність зробити все необхідне для того, щоб підписання Угоди відбулось цього року».

Раніше, 9 січня, Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів віддав розпорядження активізувати роботу на євроінтеграційному напрямі й підготуватись до укладення Угоди про Асоціацію з ЄС.

Водночас Микола Азаров запевнив, що Україна буде надалі співпрацювати і з країнами Митного союзу, що відповідає державним інтересам і що це не суперечить її євроінтеграційним намірам.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...