• Під Києвом жорстоко побили депутата Володимира Курінного

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 січня 2013 року
Народний депутат від політичної партії «УДАР» Володимир Курінний був побитий на парковці біля «Мегамаркету» в Києво-Святошинському районі під Києвом вчора ввечері. В результаті він отримав струс мозку та гематоми на голові та обличчі.

За словами потерпілого, на нього накинулися двоє чоловіків, коли він, скупившись у магазині, сів за кермо свого автомобіля. Вони вдарили нардепа в обличчя, викинули з машини і почали бити ногами. Один з них попрямував до відкритої двері машини Курінного, але його злякав чоловік, який йшов на парковку до своєї машини і почув крики одесита про допомогу.

Нападники втекли на автомобілі, який чекав їх у стороні. Через годину на місце події прибула міліція і завела кримінальну справу за хуліганські дії, повідомляє прес-центр «УДАРу». Інцидент був зафіксований камерами спостереження парковки «Мегамаркета».

«Зараз зі мною все ОК. Жити буду, отримав легкий струс мозку і нову фізіономію... після рихтування, так би мовити», ― написав Курінний на своїй сторінці на Facebook.

За словами депутата, версій щодо раптового нападу у нього немає. «У наш час людське життя нічого не варте», ― зазначив він.
Підписатися:

Коментарі