ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Anonymous зламало сайт Массачусетського інституту

Велика Епоха
Хакерське співтовариство Anonymous зламало сайт Массачусетського технологічного інституту (MIT) і помістило на ньому вимогу розслідувати смерть 26-річного програміста-активіста новинного сайту Reddit Аарона Шварца.

Аарон Шварц. Фото: Sage Ross/flickr.com
Аарон Шварц. Фото: Sage Ross/flickr.com
У той же час хакери зазначили, що не звинувачують MIT у загибелі молодої людини і в кінці щиро вибачилися за злом сторінки їхнього сайту. На веб-ресурсі MIТ вони також розмістили хвалебний текст про свого обдарованого колегу, повідомляє TechCrunch.

Аарон Шварц покінчив із собою в своїй квартирі в Нью-Йорку 11 січня 2013 року. Він був палким прихильником свободи Інтернету і засновником сайту DemandProgress.org, співзасновником Reddit і одним із творців RSS 1.0.

У 2011 році Шварц розмістив у новинах свого сайту понад 4 млн документів інтернет-агрегатора наукових журналів JSTOR, після чого генеральний прокурор США Массачусетс пред'явив програмісту звинувачення в комп'ютерному шахрайстві.

Шварц не визнав себе винним. До того часу він завершив стажування в Гарвардському університеті MIT в Лабораторії з інституційної корупції. Вирок у справі незаконного завантаження наукових статей суд винести так і не встиг.