• АероСвіт звільнить майже 90% своїх робітників

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 14 січня 2013 року
У рамках реструктуризації компанія АероСвіт скоротить близько 2000 людей, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на Державіаслужбу.

З понад 2500 співробітників штату залишаться близько 300, які обслуговуватимуть далекі рейси, а 400 перейдуть в інші Міжнародні авіалінії України (МАУ), куди АероСвіт передає свої активи.

Відзначається, що обстанова в колективі напередодні глобального скорочення, напружена. До того ж працівникам систематично затримують виплату зарплат, не виплачують витрати на відрядження.

«Ми літаємо на межі. Те, що відбувається зараз в авіакомпанії, засмучує. Та й пасажири не повинні страждати від чиїхось непродуманих дій», ― цитує видання командира одного з літаків АероСвіту.

Нагадаємо, 29 грудня 2012 Київський Господарчий суд за зверненням «Аеросвіту» почав провадження у справі про банкрутство компанії. Станом на 27 грудня минулого року її борги становили понад 4 млрд грн при балансовій вартості активів близько 1,5 млрд грн. Підготовче засідання суду відбудеться 23 січня, повідомляє «Главком».


Підписатися:

Коментарі