• Кабмін не хоче переводити Україну на літній час

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 17 січня 2013 року
Міністерство економічного розвитку зареєструє в парламенті законопроект «Про порядок обчислення часу на території України», який скасує переведення стрілок годинника на літній час в Україні.

Цей документ Кабмін вніс на розгляд парламенту ще в минулому році. Повторне погодження проекту закону, що передбачає скасування переходу України на літній і зимовий час, виникло через втрату чинності постанови Верховної Ради від 24.10.2011 року.

Закріплення часового поясу у країні (щоб він був постійним), на думку уряду, спрямоване на збереження здоров'я і підвищення працездатності українських громадян, а також на зменшення кількості аварій.

«Проектом закону на території України запроваджується час другого часового поясу (київський час) без щорічного переведення годинникової стрілки», ― йдеться в пояснювальній записці.

Законопроект розміщено на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в розділі «Обговорення проектів документів». Відомство просить всіх зацікавлених осіб направляти до них зауваження та пропозиції.

На думку прем'єр-міністра Миколи Азарова, головне ― «щоб українським громадянам це було зручно, а аргументи про те, наскільки Україна відстане від тієї чи іншої країни, є другорядними».

Підписатися:

Коментарі