• Основні зимові випробування ще попереду - Азаров

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 17 січня 2013 року

Всі комунальні служби, підрозділи МНС і Мінінфраструктури повинні бути готові до основних зимових випробувань, які чекають українців попереду.

Фото: Володимир Бородін / Велика ЕпохаПро це вчора заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

«Справжніх зимових холодів ще не було. У найближчі вихідні очікуються снігопади і пониження температури. Всім службам треба бути готовими до активної роботи в таких умовах. Не повинно бути ніяких збоїв», ― цитує урядовий портал попередження прем'єра.

Азаров також загострив увагу міністра охорони здоров'я на готовності до епідемії грипу, спалах якої можна очікувати найближчим часом. Також слід провести необхідні заходи профілактики, роз'яснювальну роботу серед населення, забезпечити аптеки і медустанови ліками тощо.

Вчора прес-служба МНС і метеослужба попередила про несприятливі погодні умови в Україні 17 січня. Невеликі дощі з мокрим снігом, дощі, ожеледиця на дорогах (окрім південної частини), тумани (видимість 200―500 м), сильний вітер на півдні країни (місцями 15―20 м/с), у західних областях північний вітер, на решті території ― південно-західний (5―10 м/с). Температура +1 ... -4 °С (на Заході країни), -1 ... -6 °С, вдень 0 ... +5 °С (на Сході), +1 ... +6 °С, вдень +4 ... +9 °С (на Півдні), 0 ... +5 °С (на Півночі і в центральних областях України).

Підписатися:

Коментарі