ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Трьох соратниць Тимошенко викинули з лікарні

Велика Епоха
Трьох народних депутатів, які приєдналися до акції громадянської непокори, ініційованої Юлією Тимошенко, силою викинули з лікарні «Укрзалізниці», повідомляє прес-центр «Батьківщини».

Жінок-депутатів «Батьківщини» силою викинули з лікарні «Укрзалізниці». Фото: byut.com.ua
Жінок-депутатів «Батьківщини» силою викинули з лікарні «Укрзалізниці». Фото: byut.com.ua
Близько 6:15 ранку люди в масках з виконавчої служби зайшли в кімнатку, де на підлозі спали соратниці лідера опозиції, і прочитали їм «якесь рішення». Напіводягнених Олександру Кужель, Оксану Денисову та Тетяну Слюз вивели з кімнатки, не давши їм забрати речі.

«На нас не було капців і верхнього одягу. Нас брали по шість чоловік і винесли прямо на асфальт. Весь цей час ми показували їм посвідчення народного депутата. Тетяні Слюз стало погано, їй довелося викликати швидку», ― цитує прес-центр партії розповідь Кужель.

За словами Людмили Денисової, всі вони були в шоці. Зокрема, у Слюз через стрес стався гіпертонічний криз, а у Денисової ― гіпотонія, і вона ледве могла розмовляти.

«Нас буквально винесли вперед ногами, взявши за руки і за ноги. А потім полетів наш одяг, взуття і сумки», ― зазначила Денисова.

У свою чергу Тетяна Слюз показала гематоми на руках і ногах і заявила, що подасть заяву в правоохоронні органи за побиття. Головлікар ЦКБ Михайло Афанасьєв підтвердив наявність гематом на тілі потерпілої.

О 7 ранку жінкам вдалося повернутися на поверх, де перебуває Тимошенко, але їх до неї більше не пустили.

Керівництво Харківської ЦКБ «Укрзалізниці» відзначило, що соратниці Тимошенко весь час перебування в лікарні поводилися «коректно і тихо» і не заважали роботі медперсоналу.

Напередодні інциденту представник пенітенціарної служби зачитав жінкам рішення Конституційного суду. У ньому йшлося, що вони, як народні депутати, можуть перебувати в будь-якому приміщенні колонії, якщо пройшли обшук. Він також попередив активісток, що пенітенціарна служба подала на них до суду.

Нагадаємо, Кужель, Денисова і Слюз приєдналися до акції громадянської непокори Тимошенко 16 січня 2013 року. Вона оголосила про акцію днями раніше, 9 січня. Протест спрямований проти свавілля пенітенціарної системи і правоохоронних органів, як повідомляла раніше Велика Епоха.