• Янукович звинуватив Кабмін за саботаж минулорічних реформ

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 17 січня 2013 року
Віктор Янукович розкритикував роботу Кабінету Міністрів за невиконання економічних реформ і звинуватив міністрів у саботажі.
«Як можна виконувати план реформ модернізації галузі, економіки та життя людей на 35―25%? Я не можу зрозуміти. Це саботаж. Ці люди просто втратили всяку відповідальність. Головний висновок, який я зробив: очевидно, уряд втратив контроль над роботою міністерств і відомств, обласних і районних адміністрацій, відповідальних за виконання плану реформ», ― звернувся Президент до прем'єр-міністра країни Миколи Азарова під час сьогоднішнього засідання Комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба глави держави.
Янукович назвав цю ситуацію неприпустимою і закликав Азарова покарати відповідальних і виконавців за безвідповідальність у питаннях реформування.
«Виконавців потрібно карати за безвідповідальність. Якщо не можеш працювати ― не може бути місця у виконавчій владі. Якщо є корупція ― повинні відповідати по повній, за законом. Проведення реформ, модернізація нашої країни вимагає, перш за все, відповідального ставлення, тоді буде і результат», ― зазначив він.
Президент висловив сподівання, що ефективність роботи влади значно посилиться після відкриття в кожному місті України профільних центрів і запуску Єдиного державного порталу адміністративних послуг. Все це повинно відбутися, за його словами, протягом цього року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...