• Стали відомі претенденти на отримання звання «Людина року-2012»

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 17 січня 2013 року

Нагородження лауреатів програми «Людина року», яка проходить вже 17 рік поспіль, заплановане на 23 березня в Палаці «Україна», проте претенденти в усіх номінаціях відомі вже зараз.

За звання національної торгівельної марки року будуть боротись мережа магазинів «АТБ-маркет», виробник пива «Львівське» та мережа магазинів електроніки «Фокстрот».

За звання кращого мера поборються також 3 претенденти: міський голова Харкова Геннадій Кернес, голова Житомира Володимир Дебой та Сімферополя — Віктор Агеєв. Буде визначений і регіональний лідер року, який «найбільш ефективно сприяє соціально-економічному розвитку регіону». Ним може стати Олександр Пеклушенко, голова Запорізької облдержадміністрації, Володимир Пристюк — голова Луганської, або Олександр Удовиченко — голова Полтавської облдержадміністрації.

«Я подивився за офіційними статистичними даними: кількість доріг, соціальна сфера… Ці чиновники виглядають непогано», — сказав під час оголошення номінантів політолог Дмитро Видрін.

Будуть визначати і кращого митця року. Цього разу з 85 претендентів обрали 3: співачку Ані Лорак, художницю Оксану Мась та кінорежисера, володаря «Срібного леопарда» на кінофестивалі в Локарно, Мирослава Слабошпицького. Кращим назвуть того, «чия творча діяльність найпомітніше збагатила українську та світову культуру».

В галузі ЗМІ цього року дві номінації: журналіст року та інформаційно-діловий канал року. Претендують на звання кращого журналіста Юлія Бориско з «1+1», Андрій Данилевич з ТРК «Україна» та Анастасія Даугуле з «Інтера». Кращий діловий канал року обирають вперше, і за його звання змагаються телеканали «24», «BUSINESS» та «UBR».

Відзначені будуть також молоді професіонали, активні представники молодого покоління. На звання кращого представника нової генерації висунули хореографа-постановника Костянтина Томільченко, актрису театру та кіно і володарку премії «Золота пектораль-2012» Вікторію Булітко, а також громадського діяча, бізнесмена та нардепа від «Партії Регіонів» Вілена Шатворяна. Переможницями попередніх років у цій номінації ставали жінки: Ірина Бережна та Тетяна Франчук.

Кращу туристичну компанію виберуть з трьох кращих, на думку академічної ради програми: «ASYA бізнес тревел», «TPG» та «PEGAS». Звання підприємця року може отримати гендиректор ТОВ «Новус Україна» Ігор Ланда, президент ТОВ «К.А. Н. Девелопмент» Ігор Ніконов та президент ТОВ «Авіста-С» Андрій Онопрієнко. За звання фінансиста року змагатимуться голови правління банків «Астра банк», «Хрещатик» та «Русский стандарт».

Завжди, коли мені задають питання, а ким із багатьох сотень володарів титулу „Людина року“ в різні роки ви пишаєтесь, мені когось особливо виділяти незручно, але в цьому випадку я згадую спортсменів

 Аркадій Райцин, засновник програми «Людина року» 

Традиційно в програмі «Людини року» є також номінація «кращий спортсмен». На його звання претендують Олімпійські Чемпіони 2012 року: важкоатлет Олексій Торохін, фехтувальниця Яна Фемякіна та кращий з греблі на каное Юрій Чебан.

 «Завжди, коли мені задають питання, а ким із багатьох сотень володарів титулу „Людина року“ в різні роки ви пишаєтесь, мені когось особливо виділяти незручно, але в цьому випадку я згадую спортсменів», — говорить генеральний директор програми «Людина року» Аркадій Райцин.   

Визначатимуть також кращого промисловця, мецената, менеджера, аграрія та лідера страхового ринку.

А от гарантовано отримають нагороди лауреати міжнародних та спеціальних премій «Людини року-2012»: в галузі дипломатії кращим визнано першого закордонного посла в Україні після проголошення її незалежності, надзвичайного і повноважного посла Польської Республіки в Україні Генрика Літвіна. Володарем премії із журналістики стане Володимир Познер, а спеціальну премію за благодійну діяльність та меценатство отримає Джордж П.Даскалеас.

В галузі культури і мистецтв нагородять Володимира Кузьміна та Аркадія Укупника, а також Тото Кутуньо — «за відродження культурних контактів і духовне зближення народів». Відмітять премією і «зіркове SOLO» польської співачки та акторки Марили Родович.

Спеціальну премію «За високий стиль життя», засновану на честь Михайла Вороніна, отримає Василь Лановий.

Ведучими під час церемонії вручення нагород «Людини року-2012» будуть Юрій Горбунов та Григорій Решетнік. Засновник програми Аркадій Райцин говорить, що у чоловіків вести її виходить дуже динамічно. Очікується, що під час церемонії нагородження виступатимуть з музичними номерами самі лауреати-співаки: Марила Родович, Тото Кутуньо, Аркадій Укупник, Володимир Кузьмін та Ані Лорак. Співатиме також Камалія. Всього на церемонії буде 14—15 музичних номерів. Ще одного співака чи співачку тримають в секреті — кажуть, це буде сюрприз.

Читайте також:

В програмі «Людина року» заснували спеціальну премію на честь Михайла Вороніна

«Міським головою року-2012» можуть назвати Геннадія Кернеса

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...