• «Укртелеком» знову змінив власника

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 січня 2013 року

Телекомунікаційну компанію «Укртелеком», що належала австрійському концерну EPIC, перепродали кіпрській компанії UA TelecomInvest Limited.

Остання придбала всі акції української компанії, що належали Epic Telecom Invest Ltd. Таким чином, EPIC вийшла зі складу акціонерів, передає телеканал новин «24».

Угода відбулася 16 січня 2013 року. UA TelecomInvest Limited купила «Укртелеком» за 6,978 млрд грн.

Найближчим часом Фонд державного майна України оприлюднить більш докладну інформацію. Поки тільки відомо, що кіпрська компанія була зареєстрована Нацкомісією 8 жовтня 2012 року і до фінансово-промислової групи СКМ Ріната Ахметова не входить.

Раніше, наприкінці вересня 2012 року, українські ЗМІ повідомляли про поглинання національного оператора електрозв'язку групою «Систем Кепітал Менеджмент». Зокрема, що СКМ, яка володіє оператором life:) та Vega, домовилася з «Укртелекомом» про придбання її міноритарного пакету. Однак угода так і не відбулася.

Нагадаємо, вперше «Укртелеком» продали восени 2010 року п'яти бізнесменам Австрії, які придбали 92,8% акцій компанії за майже 10,6 млрд грн. Згідно з даними Фонду держмайна України, угоду закрили в травні 2011 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...