• Шестисмуговий міст побудують у Донецьку

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 січня 2013 року
Через річку Кальміус зведуть шестисмуговий міст, який з'єднає кільцеву дорогу Донецька з трасою Слов'янськ ― Донецьк ― Маріуполь.

Свій початок він візьме від вулиці Павла Поповича (біля кільцевої дороги), пройде через Кальміус і вийде на об'їзну, розвантаживши донецькі вулиці Шевченка, Ілліча і Миру, повідомляє інформаційний портал «Юніон».

Довжина нової споруди з шести смуг руху (три в одну і три в іншу сторони) становитиме 74 м. Роботи ще не почалися. Але до місця майбутнього будівництва вже підігнали вагончики, бурову установку і підйомні крани.

За словами мера Донецька Олександра Лук'янченка, проект нової кільцевої вже повністю готовий і пройшов необхідну експертизу. Будівництво оцінили в 760 млн грн. Місцева влада тепер чекає фінансування з Києва.

«За наявності фінансування ми негайно приступимо до будівництва. Як тільки уряд перерахує гроші „Укравтодору“, відразу ж і почнемо», ― прокоментував Лук'янченко виданню.

Почати зведення сподіваються навесні. За словами представника «Укравтодору», робота має бути велика, але Лук'янченко запевнив, що до кінця 2013 року міст буде вже готовий. Причому, проект передбачає не один міст, а кілька.
Підписатися:

Коментарі