• З 24 січня в Україну прийде похолодання до -25 градусів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 22 січня 2013 року
Після відлиги і дощу в Україні очікується зниження температури на 4―7 градусів.

У зв'язку зі складними погодними умовами: обмерзанням на дорогах, тротуарах та контактних мережах, — адміністрація Києва закликала всі служби міста мобілізуватися, щоб створити умови для безпечного пересування по дорогах і вулицях столиці, зазначає прес-центр КМДА.

Голова КМДА Олександр Попов окремо звернувся до автомобілістів, закликав їх утриматися від поїздок без крайньої необхідності.

Як повідомляє директор Гідрометцентру Микола Кульбіда, вже 25―27 січня температура повітря знизиться до -12 ... -18 ºС у центральних, західних та північних областях України. На півночі місцями мороз посилиться до -8 ... -13 ºС, а вночі до -20 ... -25 ºС.

На Прикарпатті, в Донецькій і Луганській областях, а також на півдні країни буде триматися температура 0 ... -5 ºС, а в Криму ― плюсовий температурний режим.

Відзначимо, в ніч на 22 січня в 3 областях України були знеструмлені 57 населених пунктів у результаті дощу, мокрого снігу та ожеледі. Зокрема, у Львівській області ― 45, Житомирській ― 6 і Волинській ― 6. До відновлення електропостачання залучені бригади обленерго, повідомляє прес-служба МНС України.
Підписатися:

Коментарі