• У США проходить інавгурація переобраного президента Барака Обами

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 січня 2013 року
У США настав день інавгурації новообраного президента Барака Обами. Сьогодні о 18:55 за київським часом він підніме праву руку, даючи присягу голові Верховного суду в Капітолії, і виголосить інавгураційну промову.

Президент США Барак Обама і його сім'я почали день інавгурації з відвідин єпископальної церкви Св. Іоанна біля Білого дому.

Президентський кортеж прибув до храму після 8:30 ранку. Тут же з'явилася і перша леді Мішель Обама з дочками Сашею і Малією. Високопоставлене ​​сімейство іноді відвідує недільні богослужіння в церкві, яка розташована через дорогу в парку Лафайет напроти Білого дому, повідомляє Reuters.

Тим часом у Вашингтоні в музейно-парковій зоні Еспланади збирається народ, щоб подивитися урочисту церемонію президентської присяги на другий термін і інавгураційний парад. Тут чекають прибуття до 700 тисяч чоловік.

Тисячі поліцейських і національних гвардійців охороняють велику територію Капітолію і Білого дому. Тут же на основних перехрестях чергують бойові підрозділи і військова техніка.

У неділю, 20 січня, президент США вже дав першу присягу в Білому домі згідно з вимогою конституції країни. Основна ж — громадська та урочиста — була відкладена до понеділка.
Підписатися:

Коментарі