• Кинута у океан пляшка з посланням дійшла до адресата через 76 років

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 24 січня 2013 року
Житель Нової Зеландії знайшов на пляжі унікальну знахідку ― пляшку з посланням, датованим березнем 1936 року, яке весь цей час дрейфувало між Новою Зеландією та Австралією.

Джефф Флуд, що отримав «пошту Нептуна», розкупорив пляшку в листопаді минулого року і відразу почав шукати автора листа, повідомляє журнал «Біржовий лідер».

За два останні місяці йому вдалося з'ясувати, що написав послання якийсь Герберт Ернест Хіллбрік, який помер у 40-х роках. Флуд відшукав його онука ― Пітера Хіллбріка, що виявився жителем великого австралійського міста Перта.

Австралієць дуже зрадів сюрпризу від свого діда, адже він бачив його тільки на фотографіях, що зберігаються в сімейному архіві. На них дід зображений зі своєю дружиною на борту поштового судна, з якого і кинув це послання. Тримаючи в руках морську знахідку, Пітер відчув тісний зв'язок зі своїм предком.

Хіллбрік-молодший вирішив передати пляшку з листом у морський музей Нової Зеландії.

Цей лист ― не єдина знахідка. Час від часу такі послання продовжують знаходити на тихоокеанських пляжах. І майже всі адресати відразу ж намагаються відшукати автора або його родичів, аби вручити їм «Нептунську пошту», так прозвали люди в свій час цей популярний вид доставки листів від моряків.
Підписатися:

Коментарі