• Адвокат: До вбивства Щербаня міг бути причетний Ахметов

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 24 січня 2013 року

Дмитро Поїзд ― адвокат Вадима Болотських, засудженого довічно за вбивство Євгена Щербаня, в ефірі телеканалу ТВі сказав, що у цій справі потрібно допитати Ріната Ахметова.

За словами адвоката, під час розслідування справи Вадима Болотських, він неодноразово стикався з випадками, коли правоохоронці ухилялися від будь-яких дій, що йдуть проти інтересів Ріната Ахметова, замість того, щоб допитати його.

«Я вважаю, що Ахметова потрібно допитати! Це необхідно, тому що, будучи в Генеральній прокуратурі, я бачив, як прокурори бігали, боялися Ріната Ахметова. Вони навіть слово це боялися вимовляти: Рінат Ахметов ... Він знав усіх цих людей (бізнесменів). Наскільки мені відомо, правда, я не можу це стверджувати, він нібито був казначеєм в тій групі», ― сказав Дмитро Поїзд.

Адвокат вважає, що необхідно прояснити всі обставини бізнесу Ахметова, звідки він взяв стартовий капітал та чому так пішов угору.

Дмитро Поїзд також підкреслив журналістам ТВі, що його підзахисний ніколи не зустрічався ні з Юлією Тимошенко, ні з Павлом Лазаренком і не вів з ними жодних переговорів з приводу отримання зброї або грошей. Винагороди московський vip-кілер Солнцевського злочинного угруповання отримував від донецької банди Євгена Кушніра.

«Слідство намагалося з'ясувати, хто був замовником вбивства, але так ― не напористо. В основному з'ясовували, хто вбив Щербаня. Ось він (Болотських) і сказав: "Я вбив, я ― Робін Гуд, я прийшов на Україну ― цю бідну країну, і я допоміг знищити олігарха, який шкодив народу". Ось така була його позиція», ― згадує Поїзд обставини давно закритої справи в програмі телевізійних розслідувань «Знак оклику!».

Нагадаємо, 18 січня 2013 року ГПУ порушила проти екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко чергову кримінальну справу за підозрою в організації вбивства донецького депутата Євгена Щербаня в 1996 році, яке вона нібито здійснила в змові з Павлом Лазаренком.

Підписатися:

Коментарі