• Україна прокладатиме власний шлях - Янукович

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 23 січня 2013 року

Україна буде прокладати власний шлях, послідовно відстоюючи свої інтереси. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час виступу на урочистому заході, присвяченому Дню Соборності та Свободи України.

Віктор Янукович вважає, що євроінтеграція і Митний союз із Росією цілком сумісні і одне іншому не заважає.

«Увійти в сім'ю європейських народів ― один із пріоритетів зовнішньої політики України. У той же час, добрі і братерські відносини з сусідами, співробітництво зі стратегічними партнерами є запорукою стабільності і процвітання України», ― цитує прес-центр Президента думку глави держави.

Янукович підкреслив, що захист українських інтересів на традиційних зовнішніх ринках і вихід на нові забезпечить імунітет країни від економічних криз і покращить життя кожного громадянина України.

«Наше завдання ― забезпечити економічну та політичну незалежність, зміцнити демократію та верховенство права, утвердитися як молода, сильна сучасна держава ― в Європі і в світі», ― додав він.

Щоб цього досягти, глава держави закликав опозицію відкласти політичні розбіжності, не сіяти конфліктів, а направити спільні зусилля на реформування та оновлення країни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...