ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Депутата Сергія Власенка не випустили за кордон - «Батьківщина»

Велика Епоха

Захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка сьогодні не випустили за межі України, коли він мав намір виїхати до Страсбургу для участі у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Сергій Власенко. Фото: censor.net.ua
Сергій Власенко. Фото: censor.net.ua
Раніше нардеп не зміг виїхати туди ж, щоб представляти інтереси Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини.

Об'єднана опозиція «Батьківщина» попередила, що в разі продовження незаконних дій проти народного депутата України, опозиція ініціює створення відповідної Тимчасової слідчої комісії ВР, а також підніме це питання на сесії ПАРЄ.

На думку партії, правоохоронні органи і прикордонні служби «за замовленням з Банкової» неодноразово порушували Закон України «Про статус народного депутата України» по відношенню до Власенка, щоб перешкодити його опозиційній і правозахисній діяльності. Тим більше, що Власенко «не скоював ніяких кримінально карних діянь», наголошується в прес-центрі партії.

Нагадаємо, в серпні 2012 року МВС Афганістану пред'явило звинувачення народному депутату Сергію Власенку за контрабанду культурних цінностей і спробу організації контрабандного вивозу дорогоцінних каменів із ісламської республіки в Україну. Відповідне звинувачення було оприлюднене в Інтерполі, як повідомляла раніше Велика Епоха.