• У Києві пройде Саміт європейських та євразійських країн

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 24 січня 2013 року
Віктор Янукович планує найближчим часом провести в Києві Регіональний саміт Всесвітнього економічного форуму по Європі та Центральній Азії, на якому зберуться глави європейських і євразійських країн, повідомляє прес-центр Президента України.

Про це глава держави домовився сьогодні в Давосі (Швейцарії) з Виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом.

За словами Януковича, Регіональний саміт дасть можливість Україні налагодити контакти і співпрацю з кращими фахівцями світового рівня, знайти механізм підняття української економіки та підвищити конкурентоспроможність країни.

«Саме на ці питання дасть відповідь наше проведення Регіонального економічного форуму в місті Києві», ― зазначив президент.

Нагадаємо, 23 січня Віктор Янукович відбув з робочим візитом до Швейцарії, де взяв участь у щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму. Сьогодні в рамках саміту український президент виступив на засіданні світових економічних лідерів «Фундамент для відродження Європи». Він торкнувся таких тем, як геополітика України, газові відносини України, Росії та Європи, співпраця України з ЄС.
Підписатися:

Коментарі