• «УДАР» подав три позови проти Рибака в українські суди

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 24 січня 2013 року
Народні обранці від партії «УДАР» Житомирської, Івано-Франківської та Закарпатської обласних організацій подали позови до Вищого адміністративного суду України та Окружного адміністративного суду столиці на протиправні дії депутатів ВР і спікера парламенту Володимира Рибака.

Як повідомляє прес-центр партії Віталія Кличка, відповідні позови сьогодні подали в вищеназвані інстанції виконувач обов'язки голови житомирської партії «УДАР» Олексій Буковський та голова виконкому закарпатської партії «УДАР» Віктор Погар.

Нардепи заявляють, що під час голосування щодо звільнення Сергія Арбузова з посади голови НБУ і призначення на його місце Ігоря Соркіна велика кількість парламентаріїв із фракції Партія Регіонів голосували за відсутніх соратників чужими картками. На думку «ударівців», цим «регіонали» грубо порушили регламент Верховної Ради і Конституцію країни

Буковський та Погар вимагають, щоб адміністративні суди визнали незаконними рішення голосування українського парламенту і дії спікера ВР.

Віктор Погар заявив, що якщо суди не відреагують на їх позови, то вони будуть захищати інтереси громадян України в Європейських інституціях. У партії «УДАР» також зазначили, що акт «кнопкодавства» чужими картками у Верховній Раді позивачі зафіксували на фотокамери, чим і будуть апелювати в суді.

Днем раніше, 23 січня, такі ж позови подав проти Рибака голова виконкому Івано-Франківської партії «УДАР» Ігор Росипайло

У свою чергу нардеп від «Батьківщини» Віктор Швець прокоментував інтернет-виданню «Gazeta.ua»: «Вважаю позицію і вимогу УДАРу обґрунтованими. Народні депутати зобов'язані голосувати персонально. А голосування чужими картками є грубим порушенням Конституції і законів „Про статус народного депутата України“ та „Про Регламент Верховної Ради України„».

Швець також вважає доцільним судитися тільки зі спікером, який підписав неправомірний документ.
Підписатися:

Коментарі