• Україна тимчасово обмежила імпорт білоруської продукції

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 січня 2013 року

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України (Держветфітослужба) заявила про те, що з учорашнього дня імпорт молочної продукції трьох білоруських підприємств обмежений.Як повідомляє «Коммерсант Україна» заборона торкнулася Могилевської молочної компанії «Бабушкина крынка» (у 2012 році посіла 3 місце в рейтингу білоруських брендів), Оршанського молочного комбінату (одне з найбільших сертифікованих молочних підприємств Білорусі) і гомелівського ВАТ «Молочні продукти» (володаря численних нагород і дипломів за «високу якість» молочних продуктів).

За словами фахівців Держветфітослужби, в продукції вищеназваних підприємств виявлені антибіотики. На думку інших джерел «Комерсанту», обмеження може бути пов'язано з конкуренцією між білоруськими та українськими виробниками. В українському ж МЗС запевняють, що тимчасові обмеження молочного імпорту з Білорусі не несуть в собі політичного підтексту, а мають суто технічний аспект.

У відповідності з прийнятим рішенням, білоруська молочка, що поставили в Україну до заборони, надійде в продаж після проведення розширеного ветеринарного контролю.

Нагадаємо, раніше Київ вводив обмеження на білоруську молочну продукцію в березні та серпні минулого року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...