• Опозиція блокує президіум Верховної Ради, домагаючись персонального голосування

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    Середа, 6 лютого 2013 року
Друга сесія сьомого скликання Верховної Ради (ВР) так і не відкрилася. Депутати опозиційних партій заблокували президію і трибуну українського парламенту в день відкриття сесії — вівторок 5 лютого — і продовжують блокаду в середу, вимагаючи введення нової системи персонального голосування.

Представники більшості — Партії регіонів — запропонували опозиціонерам підписати меморандум про взаєморозуміння і роботу у Верховній Раді. Разом з тим, «регіонали» запропонували розробити нову електронну систему голосування. Про це повідомив глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на брифінгу опозиційних лідерів, що відбувся у ВР 6 лютого. Разом з тим, він зазначив, що на розробку нової системи голосування буде потрібно 15 мільйонів гривень.

У сесійній залі залишилися лише депутати від партії «УДАР», які, як і в попередню ніч, будуть нести цілодобове чергування для блокування президії ВР. Представники інших опозиційних партій залишили залу засідань після закінчення запланованого часу роботи на середу. Депутати від Партії регіонів і комуністи не прийшли на засідання через ситуацію, що склалася.
Підписатися:

Коментарі