• Мексиканський хмарочос вибухнув через витік газу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 5 лютого 2013 року
Мексиканський уряд, у черговий раз піднімаючи питання техніки безпеки нафтової компанії Pemex, заявив, що вибух у штаб-квартирі нафтового гіганта в Мехіко стався через витік метану.

За останніми даними в офісах державного монополіста загинули, щонайменше, 37 людей, повідомляє NBCNews.com.

Генеральний прокурор Чезіс Мурілло (Jesus Murillo) заявив на прес-конференції в Мехіко в понеділок, 4 січня, що ніяких слідів вибухових речовин на місці вибуху знайдено не було.

«У ході розслідування ми з'ясували, що вибух був викликаний скупченням газу метану в підвалі будівлі штаб-квартири. Цей газ, ймовірно, просочився з контейнерів сховища у тунель, де вибухнув. Або витік газу стався із зношеного трубопроводу будівлі. Ще одна версія ― скупчення метану під будівлею від стічних ґрунтових вод», ― сказав Чезіс Мурілло.

Як відзначає видання, Мехіко побудовано на місці, де колись було озеро, і часто від стічних вод у різних районах і центрі міста стоїть сморід.

Мурілло також сказав, що будівельники, які працювали в той день у підвалі будівлі, потребували електрики і протягнули електричний кабель. Під'єднання його до електрики викликало іскру, і газ вибухнув.

Раніше в Мехіко вважали, що вибух у хмарочосі влаштували диверсанти.

Нагадаємо, вибух у висотці нафтового гіганта Pemex стався ввечері 1 лютого 2013 року. В результаті загинули 37 людей, поранено більше 121. Раніше повідомлялося про 25 загиблих і 100 поранених.
Підписатися:

Коментарі