• У Білорусі кішок замуровують у підвалах

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 4 лютого 2013 року
Білоруські захисники тварин вимагають від комунальних служб країни не закривати наглухо підвали житлових будинків, де взимку від холоду ховаються кішки.
За словами голови громадської організації «Порятунок тварин» Лілії Пікленкової, служби ЖКГ закривають підвали по всьому місту, замуровуючи кішок із кошенятами, що там ховаються, повідомляє TUT.by
«Комунальні служби знають, що там можуть бути тварини, але, незважаючи на це, закривають підвали, в тому числі і вентиляційні отвори, у відповідності з інструкцією, не випустивши на волю тварин. Кішки та кошенята, які залишаються без їжі і води, гинуть там. Така жорстока поведінка неприпустима. Коти ― живі істоти. Якщо вони зникнуть, то розмножаться щури», ― зазначила Пікленкова виданню.
За повідомленням TUT.by, ця проблема з котами існує в Мінську протягом багатьох років. Столичні жителі щозими пишуть скарги в ГО «Порятунок тварин» про те, що з їх підвалів лунають крики замурованих котів. Однак ЖКГ відмовляються відкривати підвал.
Пікленкова нагадала міським службам, що в Кодексі про адміністративні правопорушення передбачено покарання за жорстоке поводження з тваринами.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...