ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Азаров обурений виступом опозиції на українській ланч-конференції в Давосі

Велика Епоха
У прем'єр-міністра України Миколи Азарова викликали обурення виступи українських депутатів-опозиціонерів на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляє прес-центр КМУ.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров. Фото: GENYA SAVILOV/Getty Images
Прем'єр-міністр України Микола Азаров. Фото: GENYA SAVILOV/Getty Images
«Наша опозиція була єдиною з усіх присутніх представників країн, яка так паплюжила свою державу на міжнародному форумі, казала, що в Україні процвітає корупція, сюди не слід вкладати гроші, в ній править злочинний режим!» ― сказав сьогодні прем'єр на зустрічі з представниками Секретаріату Національної спілки журналістів.

Азаров зазначив, що не проти будь-якої критики всередині країни, але на міжнародному рівні представники України повинні захищати інтереси держави, а не виставляти її в невигідному світлі.

«Усередині країни допускаються будь-які думки, з будь-якими оцінками, будь-якої тональності. Немає жодних проблем. Але коли ти називаєш себе патріотом і думаєш нібито про благо народу і країни і так цю країну ненавидиш, за великим рахунком ― це викликає обурення», ― зазначив головний міністр.

Азаров також розкритикував перед опонентами досягнення попередньої влади. «Зовсім недавно у вас була влада, і що ви з нею зробили? Опустили країну, затягли петлю на її шиї? Поставтеся критично до своїх дій», ― висловив він свою думку.

Нагадаємо, на міжнародному форумі в Давосі 25 січня брав участь голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк і глава фракції «Удар» Віталій Кличко. В ході української ланч-конференції «Україна: Схід чи Захід ― помилкова дилема?» в рамках форуму в Давосі під час панельної дискусії Яценюк заявив, що на шляху євроінтеграції України є ряд перешкод. Це ― корумпований уряд, справа Тимошенко, політичні переслідування і відсутність серйозних реформ.

Яценюк також висловив думку з приводу Митного союзу. «Ми не хочемо в новий Радянський Союз. Навіть якщо пан Медведєв підкреслив, що Митний союз ― це не Радянський Союз. Так, це так, тому що у Радянського Союзу була ідеологія, а яка ідеологія в Митному союзі?» ― цитує «Дзеркало тижня» слова опозиціонера. Кличко, у свою чергу, підтримав колегу, сказав, що не бачить жодних вигод від Митного союзу і, що альтернативи реформам європейського зразка немає.