• Під Алма-Атою розбився пасажирський літак, всі загинули

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 29 січня 2013 року

Недалеко від Алма-Ати сьогодні під час посадки розбився пасажирський літак бізнес-класу авіакомпанії SCAT з шістьма членами екіпажу і 16 пасажирами на борту.

Літак виконував рейс Кокчетау — Алма-Ата в складних погодних умовах. Причину аварії оприлюднять після розшифровування самописців чорних скриньок.

Лайнер упав за 7 кілометрів від злітно-посадочної смуги, в болотистій місцевості на Кульджинському тракті. На місці події зараз працюють співробітники Республіканського оперативно-рятувального загону МНС, повідомляє Tengrinews.kz. На сайті оприлюднено список людей, що перебували на борту літака.

Відзначимо, на сайті SCAT є багато відгуків, в основному, негативних. Незадоволені клієнти ставлять дуже багато запитань. Зокрема, чому авіакомпанія не дружить з метеослужбами і чому заздалегідь не ремонтує свої літаки.

Нагадаємо, 25 грудня 2012 року в Казахстані зазнав катастрофи військовий літак прикордонної служби. В результаті загинули 27 її співробітників. Серед них глава Прикордонної служби та командири всіх частин.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...