• Друга річниця єгипетської революції: Єгипет готується до масового протесту

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 січня 2013 року

В Єгипті введено режим надзвичайної ситуації у зв'язку з масовими акціями протесту і демонстраціями, які мають намір провести сьогодні єгиптяни на честь другої річниці початку повстання 2011 року, яке завершилося поваленням президента Хосні Мубарака.

Нині на площі Тахрір зростає кількість протестувальників. У той же час уряд посилив тут заходи безпеки. Площу перекрили загородженнями, а всі проїзди ― колючим дротом. На вулицях чергує бронетехніка. Під військову охорону взято всі урядові будівлі і міністерства, а також представництва «Братів-мусульман», повідомляє ІТАР-ТАРС.

Сьогоднішня акція протесту пройде під гаслом «Повернення революції» для відставки нинішнього уряду і його ісламістських союзників, проведення дострокових президентських виборів.

«Ця акція буде спрямована проти Братства, ― заявив засновник Руху 6 квітня Ахмед Махер, який допоміг мобілізувати повстання проти Мубарака через соціальні медіа. ― Цілі революції ще не були реалізовані», ― сказав він Reuters.

Щоб захистити президента і «Братів-мусульман», угруповання «Каїда аль-джихад в Єгипті» заявила про готовність вдатися до силового придушення «агресорів».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...