• Адвокати Ахметова заперечують його причетність до вбивства Щербаня

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 січня 2013 року
Американська адвокатська компанія Akin Gump Strauss Hauer&Feld заявила, що донецький олігарх Рінат Ахметов не має ніякого стосунку до вбивства бізнесмена Євгена Щербаня.

Вони відзначили, що ніяких доказів проти Ахметова у справі вбивства Щербаня надано не було.

«Протягом восьми років ми спільно з консалтинговою компанією «Кролл» провели вичерпні розслідування подібних звинувачень. За цей час ми зробили велику роботу і не виявили яких-небудь доказів, що свідчать про причетність Ахметова до трагічних подій Щербаня та інших бізнесменів, хоча деякі із загиблих були найближчими друзями Ахметова», ― наголошується в прес-релізі адвокатів, який прийшов на адресу «ТВі».

За словами адвокатів, у свій час вони опитали численних родичів і спадкоємців загиблих бізнесменів і провели аналіз тисяч сторінок документації.

Адвокатська компанія пообіцяла найближчим часом надати повний пакет усіх доказів про непричетність їх підзахисного до злочинної діяльності.

Нагадаємо, днями раніше, колишній адвокат убивці Щербаня Дмитро Поїзд заявив в ефірі програми ТВі «Знак оклику!», що до вбивства Щербаня міг бути причетний донецький бізнесмен Рінат Ахметов і його необхідно допитати.
Підписатися:

Коментарі