• Ситуація з виплатами при народженні дитини стала критичною - «УДАР»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 січня 2013 року
Народні депутати від фракції «УДАР» направили уряду депутатський запит щодо ситуації з виплатами при народженні дитини.
Як заявляє прес-центр партії Віталія Кличка, вони щодня отримують скарги з різних областей України про затримки виплат декретних та заморожування «дитячих грошей» при народженні дітей. На думку «УДАРу» ситуація з декретними виплатами ускладнилася у зв'язку зі змінами, які вніс МВС у порядок реєстрації громадян.
Представники «УДАРу» вважають неприпустимими виплати декретних протягом року, оскільки дитину потрібно годувати і одягати щодня. Особливо це стосується мам, які самі виховують своїх дітей.
У зв'язку з цим депутати від партії «УДАР» вимагають від уряду терміново відновити виплати в повному обсязі і негайно узгодити бюрократичні механізми, що перешкоджають отриманню довідки в ЖЕКу про склад сім'ї, без якої неможливо призначати допомогу при народженні дитини.
У свою чергу Міністр соцполітики Наталія Королевська сьогодні на брифінгу пояснила, що затримки з виплатами при народженні дитини пов'язані з технічними причинами і пообіцяла протягом одного-двох місяців улагодити це питання. Вона також зазначила, що всі «дитячі гроші» вже перераховані.
Нагадаємо, згідно з новим положенням Міністерства внутрішніх справ, довідки про склад сім'ї, які раніше видавали ЖЕКи, тепер видає Міграційна служба. Зараз цей орган виконавчої влади ще не встиг налагодити інструмент видання таких довідок.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...