• У Болгарії легалізували нетрадиційну медицину

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 28 січня 2013 року

У Болгарії прийняли закон, що передбачає надання ліцензії Міністерством охорони здоров'я країни на лікувальну практику знахарів і цілителів.

Як повідомляє УНН з посиланням на місцеві ЗМІ, тепер представники нетрадиційної медицини, а їх в Болгарії налічується більше тисячі, зможуть на законних підставах надавати медичну допомогу жителям країни.

Для отримання такої ліцензії цілителю необхідно підтвердити позитивний результат своєї практики не менше ніж на 30 пацієнтах. Після цього знахаря внесуть до спеціальної бази і будуть перевіряти його практику кожні чотири місяці.

Не так давно, в минулому році, міністр охорони здоров'я Болгарії Десіслава Атанасова закликала громадян країни дотримуватися обережності при зверненні до цілителів, щоб не стати жертвою шарлатанів і шахраїв.

Нетрадиційна медицина є альтернативним засобом попередження і лікування хвороб людини, проте з тих чи інших причин не отримала загального визнання у лікарів. Вона спирається на натуральні продукти, здорову дієту, збалансовані вправи, фітотерапію, гомеопатію, рефлексотерапію, магнітотерапію, йога-терапію, цигун-терапію, акупунктуру та інші народні методи лікування. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...