• Швидкісні Hyundai їздять напівпорожніми

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 лютого 2013 року
Середня завантаженість корейських поїздів «Інтерсіті +» становить 52%, повідомив глава «Української залізничної швидкісної компанії» Леонід Лобойко під час брифінгу в ТПС «Дарниця».

При цьому Лобойко зазначив, що в порівнянні з літнім періодом наповнюваність Hyundai виросла майже вдвічі. Раніше вона становила 27% через високу ціну, передають «Коментарі».

У той же час Антимонопольний комітет країни не має наміру досліджувати обґрунтованість високої вартості проїзду на Hyundai через відсутність попиту на них.

Всього залізнична компанія експлуатує 10 поїздів Hyundai (а також 2 потяги Skoda), придбання яких обійшлося Україні в $307 млн. З моменту першого рейсу, 27 травня 2012 року, цими швидкісними потягами було перевезено 1,2 млн пасажирів, відзначає прес-центр «Укрзалізниці».

Нагадаємо, з приходом зимових холодів потяги класу «Інтерсіті +» почали ламатися кожен день. В країну викликали корейських фахівців. У результаті в Hyundai виявили ряд несправностей: в гальмівній системі, в компресорах, кондиціонуванні і системі перемикання струму. Зараз компанії «Hyundai Corporation» і «Укрзалізниця» спільно вирішують всі наявні проблеми і усувають технічні несправності.
Підписатися:

Коментарі