• Вибух у хмарочосі в Мехіко забрав життя 25 людей

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 лютого 2013 року
У Мехіко в штаб-квартирі державної нафтової компанії Pemex вчора у другій половині дня прогримів потужний вибух, загинули 25 людей, поранено більше 100. Кількість жертв може зрости.

Інцидент стався в центрі міста. У той час у комплексі перебували тисячі співробітників Pemex. Наразі поліція оточила територію штаб-квартири компанії. Рятувальники з собаками продовжують вишукувати людей під завалами.

Вибух викликав серйозні пошкодження на першому і нижніх поверхах висотки, виникли проблеми з електрикою, передає Reuters.

Багатьох працівників евакуювали, частина зупинила роботу (вибух стався незадовго до закінчення робочого дня). У компанії повідомили, що робочий графік Pemex 1 лютого не буде порушений інцидентом, і співробітники продовжать працювати в нормальному режимі.

У свою чергу співробітники служби безпеки провели у штаб-квартирі пошук вибухових пристроїв, але нічого не знайшли. Причини інциденту розслідуються.

Нагадаємо, за останні роки газова компанія пережила ряд смертоносних аварій. У вересні 2012 року на півночі Мексики в результаті вибуху природного газу на нафтовій платформі Pemex загинули 30 осіб. Більше 300 померли в 1984 році, коли на околиці Мехіко вибухнув газ на нафтовому заводі Pemex. Вісім років потому, у 1992 році загинуло близько 200 чоловік і 1500 поранено в результаті серії підземних вибухів газу в Гвадалахарі, другому за величиною місті Мексики. Офіційні розслідування встановили, що частково в інциденті була винна Pemex.
Підписатися:

Коментарі