ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мати Гонгадзе вважає, що її син живий

Велика Епоха
Після вироку «довічне ув'язнення», винесеного вчора колишньому начальнику головного управління кримінального розшуку МВС України Олексію Пукачу, мати вбитого журналіста Георгія Гонгадзе дала інтерв'ю газеті «Сегодня».

Леся Гонгадзе. Фото telegraf.com.ua
Леся Гонгадзе. Фото telegraf.com.ua
Зокрема, Леся Теодорівна Гонгадзе сказала виданню, що не вірить в українське правосуддя, тому і не приїхала на засідання суду щодо справи свого сина.

«Справа мого сина ― це чітко прописаний сценарій, якому і ГПУ, і міліція слідують вже 12 років... Як я можу судити когось, якщо череп, який мені показали, не має ніякого стосунку до Гії. Там не його зуби, я ж стоматолог і знаю зуби мого сина. Те ж і з тілом ― це не стопи Гії, я впевнена ... Мене викликали до суду 120 разів, але я не маю можливості весь час їздити в Київ і доводити одне і те ж ... », ― сказала вона «Сегодня».

З приводу винності Пукача мати журналіста сказала: «Він напевно в чомусь замішаний, просто так генералами тоді не ставали, ― і додала, плачучи. ― Знаєте, мене мучать вже 12 років, мені немає спокою. Я хочу, щоб це все закінчилося».

Леся Теодорівна також сказала виданню, що досі шукає сина, в тому числі і в Грузії. «Я три роки тому говорила з людиною, який бачив Гію через рік після його зникнення», ― зізналася вона.

Нагадаємо, вчора Печерський суд Києва виніс вирок Олексію Пукачу: довічне тюремне ув'язнення. Перед цим у залі суду були зачитані подробиці вбивства Георгія Гонгадзе. Екс-генерал визнав свою вину частково.