• Експерти в шоці: Мавроді запустив проект «МММ-містечко під Києвом»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 29 січня 2013 року
На сайті «МММ» днями з'явилася інформація про будівництво під Києвом «МММ-містечка». Вкладникам в цю нерухомість фінансова приватна компанія Сергія Мавроді обіцяє солідні знижки.
Квартири площею в 130 кв. м «МММ» продає під Києвом (в Білогородці) за розробленою ними схемою, і ціна нерухомості для учасника угоди може становити всього $25 тис.
Зокрема, на сайті МММ наголошується, що покупцями квартири в житловому комплексі по канадській технології в Білогородці можуть бути громадяни не тільки України, але й країн СНД. Ціна квартири «з чистовою обробкою» ― 800 у.о. за один квадратний метр, «під чистову обробку» ― 700 у.о. за квадратний метр. Повна ж вартість квартири «з чистовою обробкою» ― 104 тис. у.о. (або 91 тис. у.о. «під чистову обробку»).
Для учасників МММ обіцяється знижка 15%, а при розміщенні депозиту в «Системі» ― 20%. Тобто будинок вартістю 104 тис. у.о. може дістатися всього за 25 тис. у.о., наголошується на сайті.
Експерти в шоці. Як повідомляє телебачення NTD, глава Національної ради ріелтерської палати України Віктор Несин висловив обурення з приводу діяльності «дітища Мавроді» на території України.
«Почекайте, скоро вони і машини почнуть продавати... Собівартість будівництва такої нерухомості ― $600 за квадратний метр. За рахунок чого вони здешевлюють нерухомість, обіцяючи знижки учасникам? Люди повинні розуміти, що якщо собівартість житла $78 тисяч, то ніякий Мавроді не зможе її здешевити», ― підкреслив він.
Експерт також порадив українцям не ризикувати такими великими грошима, а взяти іпотеку або самим накопичити гроші на бажану покупку.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...