• Прооперованого Луценка повернули в колонію

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 30 січня 2013 року
Сьогодні Юрія Луценка виписали з київської клініки «Оберіг» після повторної операції і етапували назад у Менську виправну колонію, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби (ДПтС).
За інформацією прес-служби ДПтС, лікарі призначили екс-міністру МВС амбулаторне лікування за місцем затримання, яке здійснюватиме медперсонал колонії. Серед рекомендацій лікарів: дієта і піші прогулянки не менше півгодини на день.
Лікар Луценка заявив, що пацієнт на болі не скаржився, і його стан покращився. Він також зазначив, що прооперованого виписали «планово».
«Всі заяви про термінове вивезення не відповідають дійсності. Все відбулося планово, як це планували і готували лікарі Луценка», ― зазначив він.
Раніше деякі опозиціонери висловили своє обурення з приводу «дострокової» виписки Луценка.
Зокрема, депутат від фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець на своїй сторінці в Фейсбук написав: «Влада знову проявила себе в якості садистів ― ні з того, ні з сього прооперованого кілька днів тому Юрія Луценка (видалили пухлини) вивезли з лікарні... Вирішили, що лікуватися після операції можна і на зоні».
Інший народний депутат від «Батьківщини» Володимир Ар'єв прокоментував на своїй сторінці в Фейсбук: «Після сьогоднішніх подій навколо Луценка, я тільки можу сказати, що кат Янукович тільки прискорив рішення західних країн про персональні санкції, а гестапівець Лісіцков переконав у думці, що з керівника ДПтС колись сам стане її підопічним».
У свою чергу, заступник керівника меддепартамента ДПтС Зураб Малазонія пояснив, що операція, яку провели Луценкові, ― процедура одного дня і не вимагає тривалої реабілітації. За його словами, у звичайних випадках таких пацієнтів виписують на третій день, а Луценко перебував у лікарні після операції тиждень.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...