ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Google змінила логотип на честь режисера фільму «Кавказька полонянка»

Велика Епоха
На честь 90-річчя кінорежисера і актора Леоніда Гайдая Google змінила логотип на головній сторінці свого пошукача.

У центрі зображення ― графічний портрет режисера, позаду ― його легендарні герої Віцин, Моргунов і Нікулін з комедійних фільмів «Операція И», «Кавказька полонянка...», «Самогонники», «Діамантова рука» та ін.

Нагадаємо, народний артист СРСР Леонід Гайдай народився 30 січня 1923 року в місті Свободний в Амурській губернії. Його батько був родом із Полтавщини, а мати ― з Рязанської області. У 24 роки Гайдай закінчив театральну студію в Іркутську, а ще через вісім років ― режисерський факультет ВГИК. Вже через рік, у 1956 році, вийшов його перший фільм «Довгий шлях». За всю свою режисерську роботу (з 1956 по 1992 рр.) Гайдай випустив на кіноекрани 18 режисерських робіт, не враховуючи сценаріїв, акторських робіт і сюжетів для кіножурналу «Фітіль».

У минулому році на батьківщині кінорежисера в Іркутську влада міста встановила пам'ятник на його честь. У скульптурній композиції художники відобразили на режисерському стільчику знамениту трійку з комедії «Самогонники» Боягуза, Бовдура і Бувалого разом зі своїм автором ―Леонідом Гайдаєм.

Читайте також: Леонід Гайдай: майстру комедій вже 90 років