• На зборах Громадської ради при КМДА відбулася масова бійка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 29 січня 2013 року
Сьогодні в Києві на установчих зборах з формування Громадської ради при Київській міській раді (КМДА) на 2013―2014 роки сталася бійка між активістами, які не потрапили до списку учасників зборів, та міліцією.

Бійка почалася прямо в актовому залі Головпоштамту, де проходило друге засідання за участю голови КМДА Олександра Попова, його заступників, депутатів та їхніх помічників. Згідно з даними прес-центру КМДА, на участь у голосуванні зборів Громадської ради надійшло 546 заяв від громадських організацій, при цьому 46 об'єднанням було відмовлено в рамках чинного законодавства.

Перше засідання відбулося вчора, де представники громадськості та громадських організацій Києва висловили занепокоєння спробою фальсифікації виборів «кишеньковими представниками громади та громадськості», повідомляється на порталі «Каменярі-інфо».

У зв'язку з цим представники громадськості сьогодні влаштували перевибори в приміщенні Головпоштамту.

Засідання розпочалося о 10:00. Близько 11 години ранку міліція почала відтісняти людей, яких не пропустили на громадські слухання. Їх виштовхували, хапали за руки і витискували в проходи холу будівлі, хоча ніхто з охочих потрапити на слухання, не здійснював спроби прориву, відзначає кореспондент «Каменярі-інфо» з місця подій.

А в цей час на Майдані також відбувалася масова бійка, де представники партії «Свобода» проривалися через кордон беркутівців у будівлю Головпоштамту. Оборону тримали близько 30 силовиків. Незабаром після бійки «свободівці» проникли в приміщення, повідомляє газета «Сегодня».

Об 11:35 у чергову частину столичної міліції надійшов дзвінок про мінування Головпоштамту. Помічник одного з народних депутатів повідомив на «102», що в актовому залі, де проводиться обрання членів Громадської ради, до нього підійшов невідомий і сказав, що «через кілька хвилин тут пролунає вибух», повідомляє прес-центр МВС України.

На Хрещатик виїхали співробітники вибухо-технічної служби, кінологи, експерти-криміналісти, патрульна міліція і слідчо-оперативні групи, а також співробітники МНС і бригади швидкої допомоги. Хоча вибухових пристроїв не було виявлено, але столична міліція підтвердила цю інформацію. Перевірка триває, а збори було закрито.
Підписатися:

Коментарі