• Євробанк надасть Україні €400 мільйонів для оновлення комунального господарства

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 4 лютого 2013 року
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть українському комунальному сектору кредит загальною сумою понад €400 млн, повідомляє прес-служба Мінрегіону. 
На цей момент ЄІБ вже отримав 147 заявок від представників ЖКГ українських міст на модернізацію комунального сектору. Зокрема, 71 заявку ― на оновлення інфраструктури водопостачання та водовідведення, 60 ― теплопостачання, 7 ― на утилізацію міських побутових відходів і 4 ― на міське освітлення.
За словами представника ЄІБ Маріон Хьоніке, Євробанк надасть представникам міст України кредит на строк до 25 років із відсотковою ставкою 4% річних. Однак проекти, які передбачають кредитування, повинні бути «економічно обґрунтованими, технічно якісними, життєздатними, екологічно безпечними і фінансово стійкими».
Отримання кредиту буде розділено на ряд етапів: представлення проекту, підготовка проекту, його втілення в життя, оцінка та спостереження.
На думку першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Олександра Аліпова, послуги, які запропонував Євробанк, дозволять Україні знизити собівартість житлово-комунальної галузі та підвищити якість послуг ЖКГ для населення.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...