• Депутат Київради втратив очі через вибух петарди

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 лютого 2013 року

Депутат Київської міської ради Олександр Пабат отримав важкі травми обличчя в результаті вибуху піротехніки. Зараз він перебуває в реанімації у вкрай важкому стані.

Нещасний випадок стався в суботу, 2 лютого, на дачі депутата, повідомляє газета «Сегодня». Олександр Пабат запускав для дітей феєрверк. Однак ракета не загорілася, і депутат нахилився, щоб перевірити її. В цей момент стався вибух.

В результаті розриву Пабату розтрощило череп, лицьові кістки і вибило очі. Його госпіталізували в обласну лікарню Києва, у відділення реанімації. Стан його оцінюється як «критичний».

«Він втратив обидва ока. Йому зробили кілька операцій на голові та обличчі. Піднялася температура. Те, що він досі тримається, говорить про міцне здоров'я депутата», ― цитує видання «Полеміка» коментар джерела в лікарні.

Відзначимо, 38-річний активний спортсмен та автогонщик Олександр Пабат очолює партію «Громадянський актив Києва» і рух «Народна армія порятунку», ростить двох синів, не курить і не п'є. У 2010 році балотувався в президенти України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...