• На місці, де вбили бін Ладена, побудують парк розваг

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 лютого 2013 року

На околиці пакистанського міста Абботтабад, де американським спецсназом у 2011 році був убитий глава Аль-Каїди Усама бін Ладен, побудують парк розваг, у надії залучити в провінцію Хайбер-Пахтунхва більше туристів.

«Будівництво парку не має ніякого зв'язку з главою аль-Каїди. Ми хочемо сприяти розвитку туризму та будівництву розважальних об'єктів в Абботтабаді», ― запевнив міністр спорту і туризму пакистанської провінції Хайбер-Пахтунхва Саїд Акіла Шаха, повідомляє Associated Press з посиланням на місцеві органи влади.

Проект величезного парку включає відкриття тут зоопарку, стадіону водних видів спорту, міні-гольфу, скелелазіння, планетарію та самого парку культурної спадщини провінції.

На будівництво об'єкта передбачено близько $30 млн терміном на п'ять років. Вартість може зрости до $50 млн із залученням, у подальшому, приватних інвестицій.

«На першій стадії „Місто розваг“ буде побудовано на 50 акрах (20 га), а в подальшому його площа буде розширена до 500 акрів», ― заявив в інтерв'ю агентству AFP міністр туризму і спорту провінції Хайбер-Пахтунхва Сайед Акіл Шах.

Наразі будівлі, де жив бін Ладен зруйновані.

Нагадаємо, Усама бін Ладен був убитий американськими солдатами в ніч на 2 травня 2011 року в своєму будинку на околиці Абботабада. Абботтабад розташований в передгір'ях Гімалаїв, за 120 км на північ від Ісламабаду.

На месте убийства бин Ладена построят парк

На окраине пакистанского города Абботтабад, где американским спецсназом в 2011 году был убит глава аль-Каиды Усама бин Ладен, построят парк развлечений, в надежде привлечь в провинцию Хайбер-Пахтунхва больше туристов.

«Строительство парка не имеет никакой связи с главой аль-Каиды. Мы хотим способствовать развитию туризма и строительству развлекательных объектов в Абботтабаде», ― заверил министр спорта и туризма пакистанской провинции Хайбер-Пахтунхва Саида Акила Шаха, сообщает Associated Press со ссылкой на местные органы власти.

Проект огромного парка включает открытие здесь зоопарка, стадиона водных видов спорта, мини-гольфа, скалолазания, планетария и самого парка культурного наследия провинции.

На строительство объекта предусмотрено около $30 млн сроком на пять лет. Стоимость может возрасти до $50 млн с привлечением, в дальнейшем, частных инвестиций.

«На первой стадии „Город развлечений» будет построен на 50 акрах (20 га), а в дальнейшем его площадь будет расширена до 500 акров», ― заявил в интервью агентству AFP министр туризма и спорта провинции Хайбер-Пахтунхва Сайед Акил Шах.

В настоящее время постройки, где жил бин Ладен и где скоро построят Луна-парк, разрушены.

Напомним, Усама бин Ладен был убит американскими солдатами в ночь на 2 мая 2011 года в своём доме на окраине Абботабада. Абботтабад расположен в предгорьях Гималаев в 120 км к северу от Исламабада.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...