• Шварцнеггеру подарували шахтарську каску від Донецька

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 5 лютого 2013 року
Губернатор Донецької області Андрій Шишацький, який очолив делегацію з Донецької області, взяв участь у міжнародній конференції «Впровадження стійкої енергетики майбутнього», де поспілкувався з колишнім губернатором Каліфорнії Арнольдом Шварценеггером і подарував йому шахтарську каску.

Зустріч, організована глобальною міжрегіональною організацією R20 Арнольда Шварценеггера, пройшла у Відні 4 лютого 2013 року, де Донецьк презентував перспективні проекти у сфері енергоефективності та скорочення викидів парникових газів, повідомляє прес-центр Донецької облдержадміністрації.

Під час конференції представники Донецької делегації також провели зустрічі з керівниками R20, генеральним директором з промислового розвитку UNIDO при ООН Кандехом Юмкеллою і міністром охорони навколишнього середовища та лісів Румунії Рованою Плюмб.

За підсумками зустрічей Донецьк домовився про подальшу співпрацю та реалізацію спільних проектів. Зокрема, впровадження чистих технологій енергозбереження, скорочення викидів парникових газів та використання нетрадиційних джерел енергії в Донбасі.

Всі запропоновані проекти на загальну суму $10 млн (5 з них від компанії «Донецьктеплокомуненерго») були прийняті до розгляду. «Є велика ймовірність, що їх профінансують у вигляді безоплатних субвенцій чи видадуть кредити під дуже низькі відсотки», ― сказав Шишацький.

Глава регіону запропонував президенту-засновнику R20 Арнольду Шварценеггеру відкрити представництво в Донецьку, діяльність якого охоплювала б регіони Центральної і Східної Європи та Середньої Азії. «У нас найбільш екологічно завантажена область в Україні, тому ми націлені на впровадження проектів цієї організації», ― підкреслив Шишацький.

Знаменитий голлівудський актор прийняв пропозицію приїхати до Донецька для участі в аналогічній конференції навесні цього року, зазначає прес-центр облдержадміністрації.
Підписатися:

Коментарі