• Папуга вкрав майже 1000 доларів у туриста в Новій Зеландії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 6 лютого 2013 року
У Новій Зеландії стався курйозний інцидент: папуга кеа обікрав туриста з Шотландії, повідомляє The Daily Record.

52-річний Пітер Ліч подорожував по Південному острову Нової Зеландії і вийшов з фургона, щоб познімати краєвид. Поки мандрівник милувався природою, у відкрите вікно його авто влетів папуга, схопив гаманець і був такий.

Туристові, який нічого не підозрював, сказала про це пара з Канади, яка в той момент прогулювалася поряд і побачила злодюжку. Ситуація для Ліча виявилася не смішною, адже в його гаманці знаходились всі гроші, які він взяв з собою ― майже тисяча доларів.

Вийти із фінансового положення, що склалося, шотландцеві допомогли друзі, з якими він зв'язався. Мандрівник також звернувся в поліцію. Співробітник правоохоронних органів спочатку вислухав його дуже серйозно, але не зміг втриматися від сміху і розсміявся.

«Чудо в пір'ях» ― як називають кеа місцеві жителі ― найбільш незвичайні папуги в Новій Зеландії. Живуть вони високо в горах Південного острова, вище зони лісів. Виростають до 48 см, важать майже кілограм і є хижаками. Новозеландці їх недолюблюють через нахабство і шкідництво. Ці пташки потрошать і віднімають сумки, псують кабіни і тенти автомобілів, відривають гумові прокладки на дверях і лобовому склі авто, ламають бічні дзеркала і навіть псують покришки.

Підписатися:

Коментарі