• Україна отримала право провести Євробаскет-2015

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 лютого 2013 року
Після успішного проведення Євро-2012 Україна отримала право на проведення Євробаскету-2015. Сьогодні, 8 лютого, Віктор Янукович відкрив Координаційний комітет з підготовки та проведення в країні фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році.
Комітет займатиметься питаннями будівництва спортивних об'єктів відповідно до вимог Міжнародної федерації баскетбольних асоціацій (ФІБА) та розвитку інфраструктури до Євробаскету-2015, повідомляє прес-центр Президента.
За даними віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула, для проведення чемпіонату Європи з баскетболу необхідно 7 сучасних спортивних арен місткістю від 6 тис. до 16 тис. глядачів. Для цього будуть збудовані шість багатофункціональних арен у Києві, Львові, Донецьку, Харкові, Дніпропетровську та в Одесі. Також будуть реконструйовані Палаци спорту в Києві та Дніпропетровську.
Додатково передбачено будівництво універсальних тренувальних майданчиків, де можна буде проводити тренування з баскетболу, волейболу, тенісу, гандболу та міні-футболу. Як зазначив Вілкул, по закінченню Євробаскету-2015, на їхній базі можна потім організувати дитячо-юнацькі спортивні школи.
Фінансування будівництва почнеться вже з другої половини лютого і буде здійснюватися не тільки за рахунок держави, а й із залученням ресурсів регіонів та інвесторів, повідомляє міністр фінансів України Юрій Колобов. За його словами, інвестори вже готові до початку будівельних робіт та розподілили між собою ролі й обов'язки.
Для реалізації баскетбольних спортивних заходів Мінфіном заплановано близько 200 мільйонів гривень, повідомляє прес-центр Президента України.
Нагадаємо, у вересні 2012 року Україна затвердила ще один проект: «Олімпійська надія-2022». Відповідну заявку на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року вона подасть у МОК у 2014 році. 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...