• Організувати зимову Олімпіаду-2022 Україні допоможе Австрія

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 7 лютого 2013 року

Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії Вольф Дітріх Хайм заявив вчора в Києві, що Австрійська Республіка підтримує прагнення України прийняти Зимові Олімпійські ігри в 2022 році.

«Ми будемо підтримувати Україну в бажанні стати господинею зимової Олімпіади-2022, оскільки Австрія має великий досвід в організації великих заходів», ― цитує УКРІНФОРМ заяву посла.

За словами Хайма, в Австрії є місця і місцевості, які також мають певний досвід, і вони готові поділитися цим досвідом з західною Україною.

Нагадаємо, 10 вересня минулого року уряд України затвердив національний проект «Олімпійська надія-2022» з метою отримання права на проведення в країні зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор у 2022 році та підготовки спортивно-туристичної інфраструктури під ці заходи, як повідомляв «Урядовий портал». В остаточному варіанті проекту підготовка до зимової Олімпіади-2022 обійдеться Україні в $6,9 млрд.

Київ має намір подати відповідну заявку в Міжнародний олімпійський комітет у 2014 році. Столицею Ігор запропонують зробити Львів, а господарями ― м. Тисовець (Львівська обл.) та м. Боржав (Закарпатська обл.), де можна провести змагання зі стрибків з трампліну, лижного двоєборства і лижних гонок, сноуборду, біатлону і гірськолижного спорту. У Львові ж заплановано провести змагання з хокею, фігурного катання, ковзанярського спорту, керлінгу, шорт-треку та фрістайлу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...