• Опозиція ночує третій день у парламенті, домагаючись особистого голосування

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 лютого 2013 року

Опозиційні фракції «Батьківщина», «УДАР» і «Свобода» вже четвертий день блокують президію і трибуну Верховної Ради і третій день ночують у парламенті, наполягаючи на персональному голосуванні депутатів.

На стінах вони розвісили плакати з написами: «Кнопкодави ― геть із Ради!», «Кнопкодавам ― НІ!».

«Для фракцій опозиції головне ― введення в парламенті голосування кожного народного депутата особисто. Питання, яке стоїть сьогодні на порядку денному, це питання дотримання законності і Конституції народними депутатами. Влада вимагає від людей виконання законів, але самі ж фальсифікують результати голосування за те чи інше питання», ― цитує прес-центр партії «УДАР» думку свого члена організації Наталії Агафонової, сказану в інтерв’ю телеканалу ТВі.

Віталій Кличко заявив журналістам у Верховній Раді, що спікер парламенту і правляча більшість не погоджуються з пропозиціями опозиції «голосувати особисто», але депутати опозиційних фракцій не відступлять від своїх вимог.

«Те, що голова ВР і провладні фракції не погодилися на наші пропозиції, ще раз свідчить про те, що в стінах Ради процвітає корупція, адже голосувати картками відсутніх депутатів ― протизаконні дії, це корупція», ― підкреслив він.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...