• Комунальні тарифи хочуть підвищити в Кабміні — Яценюк

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 7 лютого 2013 року

Опозиція не допустить підвищення комунальних тарифів і скорочення соціальних виплат, у зв'язку з чим наполягає на процедурі особистого голосування. Про це сьогодні заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на брифінгу у Верховній Раді.

Як повідомляється на сайті партії «Фронт змін», сьогодні опозиції стало відомо, що Кабмін підготував низку законопроектів, які передбачають скорочення соціальних виплат і зростання тарифів на газ та електроенергію. Відповідні зміни вони хочуть відбити у Держбюджеті України.

«Ми наполягаємо на процедурі особистого голосування і хочемо побачити, хто з Партії регіонів буде голосувати за зміни у Державному бюджеті. Якщо вони хочуть нести за це персональну відповідальність, то голосуємо не картками, а кнопкою або руками, чи бюлетенями», ― зазначив Арсеній Яценюк.

Глава опозиційної фракції вказав, що вони наполягають на особистому голосуванні також через те, що половина депутатів Партії регіонів не ходять на роботу. А ті з них, хто присутні в парламентській залі, голосують по руці головного «масовика-витівника регіоналів» Михайла Чечетова, сказав Яценюк.

«Наша вимога ясна: приходьте на роботу і голосуйте особисто, тоді парламент запрацює», ― підкреслив він.

Як зазначили в опозиції, вчора на засіданні фракції Партії регіонів були відсутні близько 40 депутатів. «Якщо вони на засідання фракції не ходять, тоді зрозуміло, що вони не ходять і в парламентську залу», ― висловив свою думку Яценюк.

Зі свого боку лідер партії «УДАР» Віталій Кличко підкреслив: «Провладні фракції не хочуть персонального голосування. Але ми не відступимося. Голосувати картками відсутніх депутатів ― це протизаконні дії, це корупція».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...