• Квитки на Олімпійські ігри в Сочі вже у продажу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 7 лютого 2013 року

Сьогодні, 7 лютого, рівно за рік до початку XXII Олімпійських ігор в Сочі, оргкомітет «Сочі 2014» запустив вільний продаж квитків на світові спортивні змагання.

У прес-релізі організаційного комітету говориться, що громадяни Росії та іноземці, що офіційно проживають у країні, зможуть купити квитки тільки на офіційному сайті www.sochi2014.com.

Підкреслюється, що на території Росії єдиним продавцем квитків на Олімпійські ігри в Сочі є Оргкомітет «Сочі 2014». Що стосується інших країн, то купити квитки там можливо тільки в «Офіційних квиткових агентів», призначених місцевими Національними Олімпійськими комітетами (НОК).

Вартість квитків ― від 500 рублів (135 грн) до 50 тис. рублів (13 тис. грн). Більше 40% квитків коштують до 3 тис. рублів (812 грн), більше 50% ― до 5 тис. рублів (1353 грн).

Знижки та безкоштовні квитки не передбачені, зате є послуга доставки квитків по Росії. Ціни квитків ― остаточні, підкреслюється в прес-релізі. Вони узгоджені з Міжнародним Олімпійським комітетом (МОК) і включають податки, та право безкоштовного проїзду на олімпійському транспорті в день змагання.

До 31 травня 2013 року квитки продаватимуть без місць: тільки з зазначенням цінових категорій. А з 1 червня 2013 їм в автоматичному режимі призначать конкретні місця. У період прив'язки місць придбання квитків на сайті www.sochi2014.com буде тимчасово недоступним.

З восени 2013 року придбати квитки в Головних квиткових центрах Москви та Сочі зможуть також іноземні фанати ряду країн (за погодженням з НОК).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...