• Власенко звинуватив СБУ у стеженні і спробі отруїти його

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 11 лютого 2013 року
Захисник лідера опозиції Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що його неодноразово намагалися отруїти і почали на нього чинити сильний тиск. У зв'язку з цим адвокатська команда екс-прем'єра прийняла рішення посилити заходи безпеки.
«У зв'язку з посиленням на мене тиску з боку правлячого режиму, група адвокатів Юлії Володимирівни прийняла рішення посилити заходи безпеки. Зараз всі засідання та обговорення ми проводимо виключно на Турівській», ― цитує його слова «Кореспондент». 
Депутат також сказав, що його намагалися отруїти.
«Після декількох спроб мене отруїти, я став вживати лише їжу, яку приготував сам. Також було прийнято рішення, і Юлія Тимошенко підтримала його, що мене будуть постійно супроводжувати її охоронці», ― продовжив він.
Власенко сказав, що сьогодні навколо його будинку з'явилися ряджені співробітники СБУ. Під виглядом роздавання рекламної продукції «мультиплікаційні ведмеді», як зазначив адвокат, вели за ним таємне спостереження.
«Мені достеменно відомо, що до операції по усуненню мене притягнута Банкова, МВС, прокуратура, МНС і навіть міністерство доходів і зборів, яке намагається позбавити мене будь-яких джерел фінансування», ― цитує видання заяву Власенка. У зв'язку з цим депутат підкреслив, що перебуває в нормальному психологічному стані і закінчувати життя самогубством не збирається.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...