ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Развозжаєв написав записку на випадок смерті

Велика Епоха

Фігурант трьох кримінальних справ у Росії, опозиціонер-активіст Леонід Развозжаев допускає, що у в'язниці його можуть вбити, а смерть пояснити хворобою або суїцидом. У зв'язку з цим він попросив не вірити офіційній версії, що він хворий на гепатит С.

Леонід Развозжаєв. Фото: svobodanews.ru
Леонід Развозжаєв. Фото: svobodanews.ru
Звістка від ув’язненого надійшла в російські ЗМІ 11 лютого, разом з повідомленням про захворювання Развозжаєва на гепатит С. У листі опозиціонер зазначив, що почуває себе задовільно, тому відмовився від лікування, пише Newsru.

Про захворювання Развозжаєва гепатитом С заявив його адвокат Дмитро Дмитрієв в ефірі радіостанції «Ехо Москви». За його словами, діагноз був поставлений медиками, але він може бути помилковим, оскільки його підзахисний ніколи раніше не страждав від гепатиту. Тим більше, що до екстрадиції у Развозжаєва брали аналізи в московському СІЗО.

Зараз московський арештант міститься в лікарні №1 іркутського СІЗО. Головне управління ФСВП по Іркутській області пізніше (після листа Развозжаєва) спростувала інформацію про наявність у нього будь-яких інфекційних захворювань, повідомляє російська служба Бі-бі-сі.

Нагадаємо, активіста «Лівого фронту» звинувачують в підготовці організації масових заворушень у Росії, незаконному перетині російсько-українського кордону, свідомо помилковому доносі й розбої з розкраданням 500 хутряних шапок.