• У Сумах звалився недобудований торговий центр, збиток на мільйони

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 13 лютого 2013 року

Жителі міста Суми, які мешкають у районі Центрального ринку, вночі 13 лютого прокинулися від сильного гуркоту, що долинав з будівельного майданчика, де зводився двоповерховий торговий центр. Як з'ясувалося пізніше, недобудований комплекс розсипався, як картковий будиночок.

Вранці працівників ринку цікавила не торгівля, а надзвичайна подія: чому це сталося, і хто винен, повідомляє прес-центр Сумської мерії.

За словами заступника директора Центрального ринку Володимира Фільо, збиток не малий ― на мільйони, зате, на щастя, постраждалих немає.

Уночі на будівництві працювали будівельники, які заливали бетон, але в момент аварії вони перебували в побутовому приміщенні, і всі залишилися цілими та здоровими. Трохи ушкодилася тільки машина, яка подавала бетон. Частина бетонних конструкцій завалила торгові ларьки ЦР, але ті дивом залишилися цілими, повідомляє місцева газета «Ваш шанс».

На місце НП прибули перші особи міста, включаючи головного архітектора, проектувальника будівлі та криміналістів. Була створена комісія зі встановлення причин обвалу новобудови.

За даними міліції, слідів стороннього втручання на місці обвалення конструкцій будівлі не виявлено, зате в котлованах виявили воду.

Місцеві жителі звинувачують у всьому «жадібність» підрядників. «Скупилися на нормальний бетон: замість однієї марки лили нижчу. Економили кошти. Перед заливанням необхідно було перевірити попередні колони, але грошей на лабораторію пошкодували. Бідних будівельників зроблять крайніми. Керівництво їх підганяло з термінами, грошей не платили, та бетон брали з лівого заводу», ― прокоментував ситуацію виданню читач під ніком «Хтось».

Відзначимо, торговий комплекс на території центрального ринку в Сумах по вул. Засумська, 2 почали зводити в березні минулого року і планували завершити в квітні 2014 року. Генпідрядниками замовлення виступали підприємства «БС-Висотник» і «Укргазмонтажпроект».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...