• Азаров: Переговори з МВФ налаштовують на позитивний результат

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 лютого 2013 року

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), яка перебувала в Україні з 29 січня, завершила свою роботу і повернеться до Києва вже в кінці березня. Фонд проаналізує зібрану інформацію і вирішить, чи давати Україні кредит.

На зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим керівник місії Європейського департаменту МВФ Крістофер Джарвіс відзначив «прогрес в обговоренні питань». Тепер, за його словами, місія продовжить свою роботу на технічному рівні у Вашингтоні. Її метою буде підготовка до наступних переговорів за угодою stand by, повідомляє Урядовий портал.

У свою чергу Азаров подякував місії МВФ за проведену в Україні «велику роботу» і пообіцяв «всебічне сприяння» Фонду на технічному рівні.

«Ми обговорили перспективи розвитку України, в тому числі і світової економіки, і прийшли до спільного висновку: щоб у наступному році вийти на заплановані 3―3,5%-ві (і більше) темпи економічного розвитку ― необхідні дуже серйозні зусилля», ― заявив Азаров.

У Кабінеті Міністрів сподіваються, що угоду про кредит вони підпишуть навесні.

Нагадаємо, в 2010 році Україна узгодила з МВФ програму stand by, за якою планувала отримати кредит на суму більше $15 млрд. Однак отримала (22 грудня 2010 року) тільки 1 млрд SDR, що еквівалентно $1,5 млрд. Пізніше Фонд заморозив фінансування через невиконання Києвом низки домовленостей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...